Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Інформація про освітній заклад

Дата: 16 грудня 2021 о 08:41, Оновлено 19 вересня о 15:53

Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Золотоніської міської ради Черкаської області

   Школа заснована 5 вересня 1820 року. Сучасне приміщення школи збудоване в 1978 році. У школі функціонує 22 навчальні кабінети, 1 майстерня технічної праці, 1 кімната обслуговуючої праці. До послуг учнів спортивний зал, спортивний майданчик, хореографічний зал, 2 комп’ютерні класи, бібліотека, медичний кабінет, учительська, методичний кабінет, кабінет соціального педагога, кабінет практичного психолога, шаховий клуб, Кімната Слави.

    Територія школи 1,7 га, 70 дерев, 1 спортивна площадка, газони, клумби, квіткові алеї.

   Обладнано 2 навчально-комп’ютерні класи. На 1 робоче місце, оснащене комп’ютером, припадає 18 учнів 1-11 класів та 12 учнів 5-11 класи. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, але не мають можливості використовувати її для проведення очних уроків.

    У школі створена локальна мережа Internetіснує власний web-сайт, соціальна сторінка Facebook.

У закладі освіти створена локальна мережа Internet, існує власний web-сайт, соціальна сторінка Facebook. Для ефективної дистанційної форми навчання у 2022 року було створено корпоративний акаунт на платформі Google. Заклад отримав безкоштовний хмарний сервіс. Учителі та учні закладу мають власні облікові записи для входу до Google Workspacefor  Education. Було створено цифрові класні кімнати для кожного класу й учительську в додатку Classroom. Це дає змогу проводити всі дистанційні уроки системно та згідно з розкладом. Також користувачі системи мають можливість безкоштовно користуватися хмарними сервісами Google. Електронні програмно-методичні засоби відсутні.

   У школі працює харчоблок із обідньою залою на 140 місць загальною площею 300 м2. Усіма видами харчування охоплено 100% дітей. Харчоблок оснащений обладнанням: електрична плита – 1 шт., шафа-піч – 1 шт., холодильне обладнання – 2 шт., овочерізка – 1 шт., м’ясорубка – 1 шт., марміт – 1. Замінено вентиляційну систему, шафу-піч, електричну плиту, мийку. Необхідно придбати: полиці для сушки посуду, холодний прилавок, тістомішалку, пароконвектомат, розробні столи, морозильну камеру. Потребують оновлення посуд та меблі. У залі їдальні необхідно зробити заміну підлоги площею 180 кв. м.

    У школі навчається 489 учнів.

   Освітній процес забезпечує 49 вчителів (із них 4 -сумісники):

31 - мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

4 – першу;

9 – другу;

4 – спеціаліст;

11 – мають педагогічне звання «учитель-методист»;

12 – педагогічне звання «старший учитель»;

3 – нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України»;

1 - «Заслужений учитель України»;

2 - педпрацівники мають звання «Учитель гуманної педагогіки».

   У закладі працюють 1 практичний психолог, 1 соціальний педагог, 5 асистентів вчителя, 1 медична сестра, 1 бібліотекар, 1 інженер-електроник, 18 осіб обслуговуючого персоналу. Є вакансія медичної сестри.

     У школі запроваджено профілі навчання:

  • українська мова;
  • інформатика.

   Поглиблено вивчається українська мова.

   Педагогічний колектив закладу бере участь у науково-педагогічних проєктах: «Інтелект України», «Демократична школа», «Медіація – крок до порозуміння», «Активні громадяни» за програмою Британської Ради, «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно-зорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в середній загальноосвітній школі» (всеукраїнський рівень), «Формування довіри у школах світу» та «Виховання смисложиттєвих цінностей підлітків в умовах євроінтеграційного поступу України» (обласний рівень).

   Для задоволення освітніх запитів учнівської молоді функціонує 18 різноманітних гуртків: образотворча студія «Чарівний пензлик»; драматичний гурток «Дебют»; хореографічна студія, «Шаховий клуб», стрілецький, «Квіти в школі», гри на гітарі, вокальний, національно-патріотичний, спортивний.

   Колектив школи працює над методичною темою: «Створення комфортного середовища для гуманізації освітнього процесу, формування високо компетентної особистості на основі впровадження інноваційних технологій».

   У 2012 році педагогічний колектив закладу нагороджений срібною, а у 2016 - золотою медаллю Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади». 2015 року – срібна медаль Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті». 2016 року – відзнака «Імідж освіти Черкащини».

    Учні закладу беруть активну участь у міських, обласних та Всеукраїнських заходах. За результатами міських предметних олімпіад школа постійно має високі результати: у 2023-2024 підготовлено 1 переможця обласної предметної олімпіади та 11 ОТГ, 3 переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, 1 учасника всеукраїнського етапу Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П. Яцика. Олексенко Віталій, учень 11-Б  класу, призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

   Учителі початкових класів є авторами сучасних науково-методичних посібників із гуманної педагогіки. Маємо 10 переможців обласного етапу конкурсу «Учитель року», 5 – переможців всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року». Школа опорна в області з гуманної педагогіки.  2023-2024 н. р. 7 педпрацівники школи стали переможцями обласного конкурсу на кращий електронний освітній ресурс.

     У 2023-2024 н. р. завершено проєкти: "Мотиваційний годинник", відкрито Стіну пам'яті, створено настінне панно на ІІІ поверсі, обладнано кімнату для учнівського самоврядування, оновлено Кімнату Слави.

    Щороку учні беруть участь у різноманітних інтерактивних конкурсах. Значна увага в закладі приділяється розвитку кожного учня як громадянина та патріота, учнів залучають та зацікавлюють не лише в навчанні, але й у суспільно-важливих, волонтерських, соціальних справах, систематично надається допомога захисникам України, діє стрілецький гурток.

    Учні 1-7 класів працюють за двома освітніми програмами: Нової української школи та «Інтелект України». Відкрито 5 інклюзивні класи для 7 учнів.

      Музейна Кімната Слави створена 1979 року в пам’ять про захисників - героїв Другої світової війни, які були вчителями та випускниками школи. Із того часу Кімната тричі оновлювалася: реставрувалися стенди, поновлювалися матеріали, додавалися виставки. У 2009 році до Дня Перемоги відбулося третє  відкриття музейної  Кімнати Слави. Для цього було відведено нове приміщення, зроблено сучасний ремонт.

   Кімната Слави  має сучасне художньо-естетичне оформлення: це художні тематичні картини, стела з прізвищами вчителів і учнів школи, які загинули в роки Другої світової війни, особисті речі, залишки зброї.

    Основою експозиції є 11 тематичних стендів: «Школа в роки війни», «Переломні битви Другої світової війни», «Міста-герої» (Київ, Севастополь, Керч, Одеса), «Корсунь-Шевченківська битва», «Визволення Золотоноші», «Окупаційний режим в Україні», «Рух опору на Черкащині», «Вам, українські герої, за подвиг слава навіки».

     Зібраний цінний пристендовий матеріал: фотоальбом «Волає біль урочища Ярки», у якому досліджено історію єврейської меншини від найдавніших часів до сьогодення; матеріали про участь роду Ярмілків (випускників  третьої школи) у Другій світовій війні; література та газетні матеріали з історії Черкащини про трагічні роки радянсько-німецької війни під назвою «А то була війна…»; матеріали «Печаллю в серці стукає Афган», що розповідають про воїнів-афганців – випускників нашої школи, які брали участь у Афганській війні 1979-1989 р. р.; матеріали «Учасники бойових дій», де зібрані пошукові відомості про фронтовиків, які безпосередньо приймали участь у радянсько-німецькій війні; альбом «Літопис загальноосвітньої I-III ступенів школи № 3 міста Золотоноша», що містить історію школи від її заснування 1820 до 1998 року; альбом «Заповідні місця Черкащини», у цій роботі зібрана історична фотоінформація про визначні природні пам’ятки та ландшафти нашого краю; фотоматеріали «Історія школи в особах», дане дослідження містить фото та короткі відомості, спогади учнів про навчання в стінах третьої школи. Із 2014 року зібрано матеріал про випускників школи, які були учасниками АТО, а з початку повномасштабного вторгнення 2022 року оголошено пошуковий проєкт «Ангели пам’яті» - збирається матеріал про учасників російсько-української війни. 5 жовтня 2023 року відбулося відкриття Стіни пам’яті учням-випускникам, які загинули в ході війни. Основою нашої експозиціє стала картина сучасного українського художника Олега Шупляка: плаче козак за своїми побратимами біля прадавніх могил, а кам’яні хрести підіймаються журавлями – янголами в сіре небо. Сьогодні їх 18.

Музейна Кімната Слави працює за пошуково-краєзнавчим профілем. На її базі діє шкільний гурток «Моя Черкащина». Проведена робота сприяє пізнанню в учнів школи духовних цінностей нашого народу та патріотизму, зберігає історичну пам’ять, передає звичаю і традиції нашого народу наступним поколінням.

 Оздоровлення 2023-2024 навчального року

    1 червня 2024 року розпочав роботу літній пришкільний дитячий оздоровчий табір «Златограй» із денним перебування для учнів 1-4 класів пільгових категорій. Упродовж 2 тижнів у таборі оздоровлювалося 50 дітей.

    Згідно затвердженого графіка роботи табору, кожен день був присвячений роботі за окремою тематикою. День розпочинався з ранкової зарядки, велика увага приділялася національно-патріотичному вихованню, проводилися конкурси, екскурсі, спортивні естафети. Тісно співпрацювали з міськими закладами: Будинком дитячої та юнацької творчості, Школою мистецтв, Спортивною школою.

   Здійснювалося дворазову харчування за рахунок міського бюджету. У таборі працювало 17 педагогів, практичний психолог, медична сестра, бібліотекар та 5 осіб обслуговуючого персоналу.

Укриття

       Заклад освіти має два найпростіші сховища. Укриття № 1 створено в підвальному приміщенні школи, загальною площею 40 м та розраховано на 50 осіб. Укриття № 2 розміщено в підвальному приміщенні на території школи, загальною площею 80 м та розраховано на 50 осіб через відсутність другого виходу. Ще у 2022-2023 навчальному році в укритті зроблено ремонт, замінено освітлення, встановлено примусову вентиляцію, облаштовано біотуалетні кімнати. Є запас води та медичні засоби, проведено Internet. Заклад освіти чекає на проведення тендеру щодо побудови захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) на 350 осіб.

     Заклад працює за змішаною формою навчання у дві зміни. Учні 1-3 класів навчаються очно на базі дитячої дошкільної установи «Струмочок». Кількість учнів 4-11 класів, які навчаються в школі одночасно, регулюється відповідним  щотижневим графіком, затвердженим директором.

     У 2023-2024 зроблено капітальний ремонт другого укриття; зовнішнього водовідведення, тепломережі, системи опалення І поверху; оновлено тематичні локації на ІІ поверсі; створено панно на ІІІ поверсі; відкрито кімнату учнівського самоврядування; придбано мультимедійне обладнання для 8-А й 9-А класів, придбано телевізори для 6-А та 10-А класів.

   Проблеми закладу:

  1.  Спорудження укриття.
  2. Завершення утеплення шкільного приміщення.
  3. Зведення паркану та асфальтування шкільного подвіря.
  4. Капітальний ремонт 2 туалетних кімнат та підлоги ІІІ поверху.
  5.  Заміна дверей аварійного виходу та ремонт підлоги у фойє І поверху.
  6. Створення кабінету захисту України.
  7. Оновлення компютерних класів.
  8. Забезпечення навчальних кабінетів мультимедійним обладнанням,  інтерактивними дошками, stem-лабораторіями.
  9. Будівництво спортивного та ігрового майданчиків.
  10. Ремонт цоколю фундаменту.
  11. Заміна труб та засувів міського водопостачання.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.