Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Інформація про освітній заклад

Дата: 16 грудня 2021 о 08:41, Оновлено 6 жовтня 2023 о 15:08

Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Золотоніської міської ради Черкаської області

   Школа заснована 5 вересня 1820 року. Сучасне приміщення школи збудоване в 1978 році. У школі функціонує 22 навчальні кабінети, 1 майстерня технічної праці, 1 кімната обслуговуючої праці. До послуг учнів спортивний зал, спортивний майданчик, хореографічний зал, 2 комп’ютерні класи, бібліотека, медичний кабінет, учительська, методичний кабінет, кабінет соціального педагога, кабінет практичного психолога, шаховий клуб, Кімната Слави.

    Територія школи 1,7 га, 70 дерев, 1 спортивна площадка, газони, клумби, квіткові алеї.

   Обладнано 2 навчально-комп’ютерні класи. На 1 робоче місце, оснащене комп’ютером, припадає 18 учнів 1-11 класів та 12 учнів 5-11 класи. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, але не мають можливості використовувати її для проведення очних уроків.

    У школі створена локальна мережа Internetіснує власний web-сайт, соціальна сторінка Facebook, впроваджена система електронних щоденників та платформа для навчання Google Workspace.

   У школі працює харчоблок із обідньою залою на 140 місць загальною площею 300 м2. Вартість харчування у 2023 році становить 40 грн. Усіма видами харчування охоплено 100% дітей. Харчоблок не забезпечено обладнанням у достатній кількості. Наявні: електрична плита – 1 шт., шафа-піч – 1 шт., холодильне обладнання – 1 од., марміт – 1, вентиляційна система, потребує заміни холодильне обладнання, шафа-піч, електрична плита, мийки, необхідно придбати полиці для сушки посуду, холодний прилавок, овочерізку, м’ясорубка, пароконвектомат, оновлення посуду та меблів. У залі їдальні потребує заміни підлога.

    На харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій було передбачено у 2023 році з міського бюджету 753 076 грн.

   У школі навчається 527 учнів.

   Освітній процес забезпечує 47 вчителів (із них 2 -сумісники):

31 - мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

4 – першу;

9 – другу;

4 – спеціаліст;

11 – мають педагогічне звання «учитель-методист»;

12 – педагогічне звання «старший учитель»;

3 – нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України»;

1 - «Заслужений учитель України»;

2 - педпрацівники мають звання «Учитель гуманної педагогіки».

   У закладі працюють 1 практичний психолог, 1 соціальний педагог, 3 асистенти вчителя, 1 медична сестра, 1 бібліотекар, 1 інженер-електроник, 18 осіб обслуговуючого персоналу.

     У школі запроваджено профілі навчання:

  • українська мова;
  • інформатика.

   Поглиблено вивчається українська мова.

   Педагогічний колектив закладу бере участь у науково-педагогічних проєктах: «Інтелект України», «Демократична школа», «Медіація – крок до порозуміння», «Активні громадяни» за програмою Британської Ради, «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно-зорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в середній загальноосвітній школі» (всеукраїнський рівень), «Формування довіри у школах світу» та «Виховання смисложиттєвих цінностей підлітків в умовах євроінтеграційного поступу України» (обласний рівень).

   Для задоволення освітніх запитів учнівської молоді функціонує 18 різноманітних гуртків: образотворча студія «Чарівний пензлик»; драматичний гурток «Дебют»; хореографічна студія, «Шаховий клуб», стрілецький, «Квіти в школі», гри на гітарі, вокальний, національно-патріотичний, спортивний.

   Колектив школи працює над методичною темою: «Створення комфортного середовища для гуманізації освітнього процесу, формування високо компетентної особистості на основі впровадження інноваційних технологій».

   У 2012 році педагогічний колектив закладу нагороджений срібною, а у 2016 - золотою медаллю Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади». 2015 року – срібна медаль Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті». 2016 року – відзнака «Імідж освіти Черкащини».

    Учні закладу беруть активну участь у міських, обласних та Всеукраїнських заходах. За результатами міських предметних олімпіад школа постійно має високі результати: у 2022-2023 підготовлено 2 переможців обласних предметних олімпіад та 9 міських, 1 переможця всеукраїнського етапу Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П. Яцика, лауреата І премії Всеукраїнського конкурсу талантів «Квіти надії». Учителі школи вибороли ІІ місце в спортивній спартакіаді серед педагогічних колективів ОТГ.

   Учителі початкових класів є авторами сучасних науково-методичних посібників із гуманної педагогіки. Маємо 10 переможців обласного етапу конкурсу «Учитель року», 5 – переможців всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року». Школа опорна в області з гуманної педагогіки.  2022-2023 н. р. 5 педпрацівники школи стали переможцями обласного конкурсу на кращий електронний освітній ресурс.

     У 2023-2023 н. р. завершено проєкти: «Зелений клас»,  оновлення шкільної бібліотеку, настінне панно між І та ІІ поверхами.

    Щороку учні беруть участь у різноманітних інтерактивних конкурсах. Значна увага в закладі приділяється розвитку кожного учня як громадянина та патріота, учнів залучають та зацікавлюють не лише в навчанні, але й у суспільно-важливих, волонтерських, соціальних справах, систематично надається допомога захисникам України, діє стрілецький гурток.

    Учні 1-6 класів працюють за двома освітніми програмами: Нової української школи та «Інтелект України». Відкрито 3 інклюзивні класи для 4 учнів.

      Музейна Кімната Слави створена 1979 року в пам’ять про захисників - героїв Другої світової війни, які були вчителями та випускниками школи. Із того часу Кімната тричі оновлювалася: реставрувалися стенди, поновлювалися матеріали, додавалися виставки. У 2009 році до Дня Перемоги відбулося третє  відкриття музейної  Кімнати Слави. Для цього було відведено нове приміщення, зроблено сучасний ремонт.

   Кімната Слави  має сучасне художньо-естетичне оформлення: це художні тематичні картини, стела з прізвищами вчителів і учнів школи, які загинули в роки Другої світової війни, особисті речі, залишки зброї.

    Основою експозиції є 11 тематичних стендів: «Школа в роки війни», «Переломні битви Другої світової війни», «Міста-герої» (Київ, Севастополь, Керч, Одеса), «Корсунь-Шевченківська битва», «Визволення Золотоноші», «Окупаційний режим в Україні», «Рух опору на Черкащині», «Вам, українські герої, за подвиг слава навіки».

     Зібраний цінний пристендовий матеріал: фотоальбом «Волає біль урочища Ярки», у якому досліджено історію єврейської меншини від найдавніших часів до сьогодення; матеріали про участь роду Ярмілків (випускників  третьої школи) у Другій світовій війні; література та газетні матеріали з історії Черкащини про трагічні роки радянсько-німецької війни під назвою «А то була війна…»; матеріали «Печаллю в серці стукає Афган», що розповідають про воїнів-афганців – випускників нашої школи, які брали участь у Афганській війні 1979-1989 р. р.; матеріали «Учасники бойових дій», де зібрані пошукові відомості про фронтовиків, які безпосередньо приймали участь у радянсько-німецькій війні; альбом «Літопис загальноосвітньої I-III ступенів школи № 3 міста Золотоноша», що містить історію школи від її заснування 1820 до 1998 року; альбом «Заповідні місця Черкащини», у цій роботі зібрана історична фотоінформація про визначні природні пам’ятки та ландшафти нашого краю; фотоматеріали «Історія школи в особах», дане дослідження містить фото та короткі відомості, спогади учнів про навчання в стінах третьої школи. Із 2014 року зібрано матеріал про випускників школи, які були учасниками АТО, а з початку повномасштабного вторгнення 2022 року оголошено пошуковий проєкт «Ангели пам’яті» - збирається матеріал про учасників російсько-української війни, готується відкриття стіни пам’яті учням-випускникам, які загинули в ході війни. Музейна Кімната Слави працює за пошуково-краєзнавчим профілем. На її базі діє шкільний гурток «Моя Черкащина». Проведена робота сприяє пізнанню в учнів школи духовних цінностей нашого народу та патріотизму, зберігає історичну пам’ять, передає звичаю і традиції нашого народу наступним поколінням.

 Оздоровлення 2022-2023 навчального року

    1 червня 2023 року розпочав роботу літній пришкільний дитячий оздоровчий табір «Златограй» із денним перебування для учнів 1-4 класів пільгових категорій. Упродовж 2 тижнів у таборі оздоровлювалося 50 дітей.

    Згідно затвердженого графіка роботи табору, кожен день був присвячений роботі за окремою тематикою. День розпочинався з ранкової зарядки, велика увага приділялася національно-патріотичному вихованню, проводилися конкурси, екскурсі, спортивні естафети. Тісно співпрацювали з міськими закладами: Будинком дитячої та юнацької творчості, Школою мистецтв, Спортивною школою.

   Здійснювалося дворазову харчування за рахунок міського бюджету. У таборі працювало 17 педагогів, практичний психолог, медична сестра, бібліотекар та 5 осіб обслуговуючого персоналу.

Укриття

       Укриття закладу освіти створено в підвальному приміщенні та розраховано на 50 осіб, тому в школі одночасно може перебувати лише 2 класи. Заклад працює за змішаною формою навчання у дві зміни. Учні 1-3 класів навчаються очно на базі дитячої дошкільної установи «Струмочок». Кількість учнів 4-11 класів, які навчаються у школі одночасно, регулюється відповідним  щотижневим графіком, затвердженим директором.

   За 2022-2023 навчальний рік в укритті зроблено ремонт, замінено освітлення, встановлено примусову вентиляцію, облаштовано біотуалетну кімнату. Є запас води та медичні засоби, проведено Internet.

   У 2022-2023 зроблено капітальний інклюзивної кімнати, туалету ІІ поверху та зовнішньої каналізації, встановлено примусову вентиляцію в укритті й проведено Internet, оновлено один із комп’ютерних класів, придбано мультимедійне обладнання для 5-Б класу, газонокосарку, тример-бензинокосарку та багатофункціональний пристрій.

Проблеми закладу:

  1.  Спорудження укриття.
  2. Завершення утеплення шкільного приміщення.
  3. Зведення паркану та асфальтування шкільного подвіря.
  4. Капітальний ремонт 2 туалетних кімнат та підлоги ІІІ поверху.
  5.  Заміна дверей аварійного виходу та ремонт підлоги у фойє І поверху.
  6. Створення кабінету захисту України.
  7. Оновлення компютерних класів.
  8. Забезпечення навчальних кабінетів мультимедійним обладнанням,  інтерактивними дошками, stem-лабораторіями.
  9. Будівництво спортивного та ігрового майданчиків.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.